1839 – 2016


НЕОБ'ЄКТИВНА ІСТОРІЯ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА
КУРС З СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА – ЧУДОВА МОЖЛИВІСТЬ В КОРОТКИЙ ТЕРМІН ЗРОЗУМІТИ ВІЗУАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО, РОЗІБРАТИСЯ В НАПРЯМАХ ТА НАРЕШТІ ВІДРІЗНИТИ КУНЦА ВІД ХЬОРСТА
КОЖНА ЛЕКЦІЯ КУРСУ – ЦЕ ЛИШЕ КЛЮЧ ДО РОЗУМІННЯ ОДНОГО З АСПЕКТІВ СУЧАСНОЇ ХУДОЖНЬОЇ ПРАКТИКИ, АЛЕ ВЗЯТИ ЦЕЙ КЛЮЧ ТА ВІДКРИТИ НИМ ПОТРІБНІ ДВЕРІ КОЖЕН СЛУХАЧ КУЛЬТУРНОГО ПРОЕКТУ ЗМОЖЕ ЛИШЕ САМОСТІЙНО.
1839 року з'явилася фотографія – це стало найвизначнішою подією мистецтва відколи воно виникло як свідома практика освоєння реальності. До цього моменту живопис розвивався у прагненні об'єктивно пізнавати дійсність, але фотографія відразу закріпила за собою монополію на таку об'єктивність.
Це змінило все: тепер прагнення митців скеровуються абсолютно в інших напрямках.
Мистецтво ХХ століття не має та не може мати уніфікованої та визнаної всіма історії: надто багато імен та суперечливих фактів, постійно відкриваються нові подробиці художнього життя та виникають їхні несподівані трактування. На сьогодні існує безліч підходів до розуміння того, що трапилось з мистецтвом за останні півтора століття.
ФОРМАТ КУРСУ
Курс складається з 20 лекцій та 10 воркшопів, на яких слухачі зустрінуться з художниками та кураторами, потраплять за лаштунки провідних культурних інституцій, відвідають несподівані екскурсії та один фестиваль, а також спробують уявити себе художником.
ДАТИ ТА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ
Курс триватиме 10 тижнів, з 22 березня до 7 червня 2016 року.
Лекції проходитимуть вівторками о 19:00 та суботами об 11:00. Воркшопи – суботами о 14:00
ЛОКАЦІЯ
Освітня станція 31В1
вул. Пушкінська, 31-В-1,
Київ, Україна
тел.: (044) 200-85-85
МИСТЕЦТВО, ЯКЕ БЕНТЕЖИТЬ
МИСТЕЦТВО, ЯКЕ
СТАВИТЬ ПИТАННЯ
22 БЕРЕЗНЯ

старт курсу
10 ТИЖНІВ

тривалість курсу
19 ПЕРСОНАЛІЙ

арт-світу стануть твоїми т'юторами
207 АРТ-ОБ'ЄКТІВ

більше не здадуться нісенітницею

"Художник может основывать свою работу на идиотской смелости шарить в исторической темноте"

Микита Кадан
Художник

КУРАТОРИ КУРСУ
ОЛЬГА БАЛАШОВА ТА
ЛІЗАВЕТА ГЕРМАН
Ольга кандидат філософських наук, мистецтвознавець, художній критик, викладач кафедри теорії та історії мистецтва НАОМА, автор та куратор багатьох неформальних освітніх програм з мистецтва. Сфера наукових інтересів: мистецтво нових медіа, західноєвропейська художня культура Нового часу, українське та світове мистецтво ХХ-ХХІ століття.

Лізавета мистецтвознавець, арт-критик, аспірантка Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури. Досліджує історію кураторства та художніх виставок міжнародної та української арт-сцени, а також, мистецтво українського нон-конформізму. У якості координатора художніх проектів співпрацювала з галереєю Людмили Березницької, Фондом розвитку сучасного мистецтва «Ейдос», агенцією Art Management, фестивалем сучасної скульптури Kyiv Sculpture Project. З січня 2012 року – учасниця програми «Кураторська платформа» при PinchukArtCentr.


А ВИ ЗМОЖЕТЕ ЗРОЗУМІТИ, ЩО ЦЕ МИСТЕЦТВО, ЯКЩО ЙОГО ТАК НЕ НАЗИВАТИ?


АРТ-ГАЛЕРЕЯ: РОЗСЛАБИТИСЯ І ОТРИМАТИ ЗАДОВОЛЕННЯ
Музеї та галереї сучасного мистецтва terra incognita для непідготовленого шукача естетичного задоволення. Наші куратори розкажуть, як побачити красу в незрозумілому і відрізнити арт-об'єкти від предметів музейного інтер'єру.

І найцікавіше – це знайомство із талановитими художниками. Нарешті є шанс почути з перших вуст авторське тлумачення творів та перейти із мистецтвом на «ти».
"...В этом и смысл искусства: когда ты не знаешь наверняка ответ и пытаешься его найти. И этот поиск для меня — знак того, что это искусство, потому что это не сиюминутная реакция"

Алевтіна Кахідзе
Художник

30 ЗАНЯТЬ (20 ЛЕКЦІЙ + 10 ВОРКШОПІВ)
ҐРУНТОВНИЙ
9 900 ГРН
20 ЗАНЯТЬ (ЛЕКЦІЇ ТА/АБО ВОРКШОПИ)
КОМФОРТНИЙ
7 000 ГРН
10 ЗАНЯТЬ (ЛЕКЦІЇ ТА/АБО ВОРКШОПИ)
ВІЛЬНИЙ
4 000 ГРН
Ви можете придбати абонемент на нашому сайті* або зареєструватися зараз та сплатити до 15 березня у зручний спосіб.

*Вас буде перенаправлено на сторінку оплати
ЗАРЕЗЕРВУЙ МІСЦЕ В ГРУПІ
Надішли заявку і ми зателефонуємо тобі протягом дня
Відправляючи форму, ти приймаєш умови користування сайтом

Освітня станція 31В1
вул. Пушкінська, 31-В-1,
Київ, Україна
тел.: (044) 200-85-85
e-mail: info@culturalproject.org
Cтворений з любов'ю власний простір Культурного Проекту. Він розташований в центральній частині міста, в 5 хвилинах від площі Льва Толстого.